Technologické inovace

Nábytkářská výroba, stejně tak jako v řadě různých odvětí a oborů, prošla a prochází řadou renovací, inovací technologie vedoucí ke zvýšení kvality a preciznosti tvorby samotných výrobků. Stejně tak i my, se snažíme udržet krok s moderními trendy a především splňovat požadavky dnešní doby.

Inovace řezání

Základním pilířem při výrobě jakéhokoliv nábytku je kvalitní a přesný řez. My vsázíme na jistotu, kterou bez pochyby CNC velkoplošné pily jsou, díky kvalitnímu řezu a dodržování přesných rozměrů obráběných dílců.

cnc_velkoplosna_pil_technologie_olepovani

 

Inovace olepování

Oproti klasickému, běžnému olepování, pomocí takzvaného ve většině případu granulovaného tavného lepidla (EVA-termoplast)mi vsázíme na kvalitu díky nové technologie lepidla (PUR-TERMOSET), které je nanášeno v tenké, ale naprosto dostatečné vrstvě, zaručující nejen pevnost, oděruvzdornost ale a to hlavně účinnou odolnost proti vlhkosti.

lamino

S úctou a tradici k řemeslu

Napříč všem vymoženostem dnešní doby, jsou věci, kterým zachováváme věrnost jako jsou například konstrukční spoje dílců, které výhradně a pouze, provádíme za pomocí dřevěných kolíků v kombinaci s vodovzdornými lepidly, které zaručují pevnost a odolnost výrobků.